Skontaktuj się z nami
LEO

Numer telefonu : 13486085502

Ningbo Latitude International Trade Co., Ltd.

Specjalista ds. Ogólnego okablowania sieciowego

 • Ningbo Latitude International Trade Co., Ltd.
 • Ningbo Latitude International Trade Co., Ltd.
 • Ningbo Latitude International Trade Co., Ltd.
 • Ningbo Latitude International Trade Co., Ltd.
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik, Eksporter
marki LE Ilość pracowników 100~200
Coroczne wyprzedaże 5000000-100000000 Rok założenia 1992
pc Export 90% - 100%
Wprowadzenie
Ningbo Latitude Communication Equipment Co., Ltd jest profesjonalnym producentem specjalizującym się w szafie serwerowej, szafie sieciowej, szafce zewnętrznej, szafce ściennej i innym sprzęcie komunikacyjnym. Od wielu lat zajmujemy się badaniem, opracowywaniem, projektowaniem i produkcją produktów szafek wewnętrznych i zewnętrznych. dążąc do tego, aby być efektywnym i dynamicznym oraz innowacyjnym i zawsze utrzymującym stały wzrost, pomimo bardzo konkurencyjnego rynku, dysponujemy zaawansowanym sprzętem, w tym maszyną do cięcia TruLaser, maszyną TruPunch Press, sprzętem CNC, opryskiwaczem do malowania i innym sprzętem. W celu zapewnienia stabilnej i wysokiej jakości produktów opracowujemy system kontroli jakości i obsługujemy procesję produkcyjną zgodnie z międzynarodową certyfikacją systemu jakości.

Nasza fabryka znajduje się na południowym brzegu Hangzhou Bay Bridge, w pobliżu portu Ningbo (jednego z największych portów na świecie), który będzie łatwy do transportu naszych produktów na cały świat. Nowe warsztaty obejmują obszar o powierzchni 20 000 metrów kwadratowych, posiadamy profesjonalną kadrę projektową i procesową, większość kształci się w gimnazjum i uniwersytecie. Wszyscy pracownicy przeszli szkolenie zawodowe od dawna, co stanowi naszą podstawową kompetencję. Dzięki profesjonalnej jakości, szybkości, kosztom i usługom, które są naszą filozofią zarządzania, możemy zapewnić zadowoloną obsługę naszych starych i nowych klientów oraz produktów OEM i ODM marketingowi, z zadowoleniem przyjmujemy agenta lub dystrybutora na całym świecie. Wierzcie, że nasza współpraca może przynieść wam korzyści i wartość.

Historia
1992

Utworzono fabrykę Cixi City Shenhu Elec

1995

Zaczęła produkować szafy sieciowe i eksportować je przez zagraniczną firmę handlową.

2000

Wynajęliśmy kolejną fabrykę ze względu na ekspansję biznesową

2002

Ningbo Jiacheng Network Electron Co., Ltd. została założona i ma prawo do importu i eksportu.

2003

Staliśmy się członkiem Alibaba i uczestniczyliśmy w profesjonalnych targach w kraju i za granicą.

2006

Kupiliśmy ziemię pod budowę fabryki w strefie przemysłowej Guanhaiwei.

2011

Ningbo Latitude International Trade Co., Ltd. był zbudowany.

2015

Ningbo Latitude Communication Equipment Co., Ltd. był zbudowany.

Usługa
 • LE jest zaangażowana w dostarczanie wysokiej jakości usług, szczególnie w odniesieniu do pytań dotyczących eksportu produktów do Twojej lokalizacji. Skontaktuj się z nami teraz.
 • Chcielibyśmy polecić ci odpowiedni sprzęt sieciowy, aby spełnić twoje praktyczne wymagania, a niektóre potrzebne pieniądze są potrzebne, gdy potrzebne są próbki. Jeśli jednak formalne zamówienie zostanie podpisane później, odejmiemy odpowiednią kwotę z całkowitej płatności.
 • Bezpłatna naprawa trwa 3 lata, a niektóre akcesoria są przez nas naprawiane bezpłatnie przez cały okres użytkowania.
 • Szczegółowe rozwiązanie sieciowe jest dostępne tutaj, a my postaramy się o wszystkie środki, aby zagwarantować czas dostawy i zapewnić najlepsze rozwiązanie w zakresie wysyłki.
 • Instrukcja instalacji jest dostarczona i możemy pomóc rozwiązać wszystkie problemy napotkane po dostawie.
 • OEM jest akceptowalny, co oznacza, że ​​jesteśmy gotowi wyprodukować ekskluzywne i najlepiej dopasowane obudowy serwerowe zgodnie z twoimi rysunkami.
 • ODM jest akceptowalny, ma profesjonalny zespół projektantów, jeśli masz jakiś pomysł lub wymagania, pójdą za tobą i wykonają rysunek do sprawdzenia.
 • Pod warunkiem, że masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej struktury produktów lub komponentów, poinformuj nas o tym, a technicy zaoferują profesjonalne wsparcie techniczne, takie jak filozofia projektowania, ulepszanie techniczne itp.
 • Możesz przesłać nam swoje próbki i poprosić o wycenę, a nasz zespół techniczny opracuje odpowiedni projekt produktu z dużą precyzją. Następnie udostępniamy próbki, ofertę cenową i inne elementy usługi.
Nasz zespół

Aby lepiej obsługiwać naszych klientów, nasz zespół z Ningbo Latitude kładzie nacisk na ducha przedsiębiorczości „Odpowiedzialność, wydajność, lojalność, wygrana-wygrana, punktualność, efektywność kosztowa”. udowodnić. Będziemy sumiennie umacniać blask z naszymi klientami ramię w ramię.