aboutus

Ningbo Latitude International Trade Co., Ltd.

Rodzaj działalności: Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki: LE
Ilość pracowników: 100~200
Coroczne wyprzedaże: 5000000-100000000
Rok założenia: 1992
pc Export: 80% - 90%
O nas
-01-
Wprowadzenie

Ningbo Latitude Communication Equipment Co., Ltd jest profesjonalnym producentem specjalizującym się w szafie serwerowej, szafie sieciowej, szafce zewnętrznej, szafce ściennej i innym sprzęcie komunikacyjnym. Od wielu lat zajmujemy się badaniem, opracowywaniem, projektowaniem i produkcją produktów szafek wewnętrznych i zewnętrznych. dążąc do tego, aby być efektywnym i dynamicznym oraz innowacyjnym i zawsze utrzymującym stały wzrost, pomimo bardzo konkurencyjnego rynku, dysponujemy zaawansowanym sprzętem, w tym maszyną do cięcia TruLaser, maszyną TruPunch Press, sprzętem CNC, opryskiwaczem do malowania i innym sprzętem. W celu zapewnienia stabilnej i wysokiej jakości produktów opracowujemy system kontroli jakości i obsługujemy procesję produkcyjną zgodnie z międzynarodową certyfikacją systemu jakości.

Nasza fabryka znajduje się na południowym brzegu Hangzhou Bay Bridge, w pobliżu portu Ningbo (jednego z największych portów na świecie), który będzie łatwy do transportu naszych produktów na cały świat. Nowe warsztaty obejmują obszar o powierzchni 20 000 metrów kwadratowych, posiadamy profesjonalną kadrę projektową i procesową, większość kształci się w gimnazjum i uniwersytecie. Wszyscy pracownicy przeszli szkolenie zawodowe od dawna, co stanowi naszą podstawową kompetencję. Dzięki profesjonalnej jakości, szybkości, kosztom i usługom, które są naszą filozofią zarządzania, możemy zapewnić zadowoloną obsługę naszych starych i nowych klientów oraz produktów OEM i ODM marketingowi, z zadowoleniem przyjmujemy agenta lub dystrybutora na całym świecie. Wierzcie, że nasza współpraca może przynieść wam korzyści i wartość.

-02-
Historia

1992

Utworzono fabrykę Cixi City Shenhu Elec

1995

Zaczęła produkować szafy sieciowe i eksportować je przez zagraniczną firmę handlową.

2000

Wynajęliśmy kolejną fabrykę ze względu na ekspansję biznesową

2002

Ningbo Jiacheng Network Electron Co., Ltd. została założona i ma prawo do importu i eksportu.

2003

Staliśmy się członkiem Alibaba i uczestniczyliśmy w profesjonalnych targach w kraju i za granicą.

2006

Kupiliśmy ziemię pod budowę fabryki w strefie przemysłowej Guanhaiwei.

2011

Ningbo Latitude International Trade Co., Ltd. był zbudowany.

2015

Ningbo Latitude Communication Equipment Co., Ltd. był zbudowany.

-03-
Usługa

  • LE jest zaangażowana w dostarczanie wysokiej jakości usług, szczególnie w odniesieniu do pytań dotyczących eksportu produktów do Twojej lokalizacji. Skontaktuj się z nami teraz.
  • Chcielibyśmy polecić ci odpowiedni sprzęt sieciowy, aby spełnić twoje praktyczne wymagania, a niektóre potrzebne pieniądze są potrzebne, gdy potrzebne są próbki. Jeśli jednak formalne zamówienie zostanie podpisane później, odejmiemy odpowiednią kwotę z całkowitej płatności.
  • Bezpłatna naprawa trwa 3 lata, a niektóre akcesoria są przez nas naprawiane bezpłatnie przez cały okres użytkowania.
  • Szczegółowe rozwiązanie sieciowe jest dostępne tutaj, a my postaramy się o wszystkie środki, aby zagwarantować czas dostawy i zapewnić najlepsze rozwiązanie w zakresie wysyłki.
  • Instrukcja instalacji jest dostarczona i możemy pomóc rozwiązać wszystkie problemy napotkane po dostawie.
  • OEM jest akceptowalny, co oznacza, że ​​jesteśmy gotowi wyprodukować ekskluzywne i najlepiej dopasowane obudowy serwerowe zgodnie z twoimi rysunkami.
  • ODM jest akceptowalny, ma profesjonalny zespół projektantów, jeśli masz jakiś pomysł lub wymagania, pójdą za tobą i wykonają rysunek do sprawdzenia.
  • Pod warunkiem, że masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej struktury produktów lub komponentów, poinformuj nas o tym, a technicy zaoferują profesjonalne wsparcie techniczne, takie jak filozofia projektowania, ulepszanie techniczne itp.
  • Możesz przesłać nam swoje próbki i poprosić o wycenę, a nasz zespół techniczny opracuje odpowiedni projekt produktu z dużą precyzją. Następnie udostępniamy próbki, ofertę cenową i inne elementy usługi.

-04-
Nasz zespół

Aby lepiej obsługiwać naszych klientów, nasz zespół z Ningbo Latitude nalega na naszego ducha przedsiębiorczości: "Odpowiedzialność, efektywność, lojalność, wygrana, punktualność, efektywność kosztowa", wszystkie te słowa, które nie mówimy, bierzemy udowodnij. Będziemy sumiennie pielęgnować blask wspólnie z naszymi klientami

Szczegóły kontaktu